Переваги Renault KOLEOS

BOSE EDITION

BOSE EDITION

Лімітована версія BOSE EDITION містить комбіновану оббивку сидінь (тканина-шкіра) з декоративною строчкою, алюмінієві пороги, стильний дизайн передньої панелі, а також тоновані заднє і бічні стекла — все це у поєднанні із чітким, чистим звуком аудіосистеми преміум-класу Bose® створює дивну, комфортну атмосферу у салоні Koleos (Колеос). Двоколірні легкосплавні колісні диски 17", біксенонові фари та система контролю «сліпих зон» вже у базовій комплектації надають автомобілю динамічний, потужний та водночас елегантний вигляд, не забуваючи при цьому про Вашу безпеку.

Технології Renault Koleos (Рено Колеос)

Технології Renault Koleos (Рено Колеос)

Технології корисні, коли ними можна керувати на рівні інтуїції. Саме це ви відчуєте вже при першому знайомстві з новим Renault Кoleos (Рено Колеос) — технології керуються буквально одним дотиком руки, роблячи поїздку більш комфортною, а перебування в автомобілі приємнішим. Технології ХХI століття — це технології, які не вимагають додаткових інструкцій.

Елегантність Renault Koleos (Рено Колеос)

Елегантність Renault Koleos (Рено Колеос)

У яскравому дизайні нового Koleos уживаються одночасно як елегантність, так і міць. Оновлена решітка радіатора та фари підкреслюють сучасні риси та мужній характер справжнього кросовера. Світлодіодні повторювачі покажчиків повороту в бічних дзеркалах і колісні диски нового дизайну ідеально доповнюють виразний силует автомобіля.

Позашляхові якості Renault Koleos ( Рено Колеос)

Позашляхові якості Renault Koleos ( Рено Колеос)

– Один з найбільших кліренсів у класі — 206 мм (для а/м з бензиновим двигуном), 188 мм (для а/м з дизельним двигуном).
– Один з кращих показників по кутах звисів: передній — 27° і задній — 31°.
– Найбільший панорамний люк у класі — 745 х 1 007,5 мм.
– Оптимальний об'єм багажника — 450 л і 1 380 л при складених сидіннях.
– Двосекційні багажні двері — легкий доступ до багажного відділення. Нижня секція у відкинутому положенні витримує навантаження до 200 кг.
– Інтелектуальна система повного приводу All Mode 4x4 від Альянсу Renault-Nissan допомагає досягти чудових показників у подоланні важкопрохідних ділянок, а також при управлінні на віражах, різких стартах і гальмуваннях.

Безпека Renault Koleos (Рено Колеос)

Безпека Renault Koleos (Рено Колеос)

Рівень активної і пасивної безпеки Renault Koleos (Рено Колеос) відповідає сучасним вимогам, дозволяючи забезпечити надійний захист, незалежно від комплектації автомобіля.
– «5 зірок» з безпеки на краш-тестах EuroNCap.
– Система контролю «сліпих зон».
Технологія BSW (Blind Spot Warning), розроблена компанією Renault, допомагає відслідковувати присутність інших учасників руху в «сліпих зонах». Система попереджає Вас про небезпеку за допомогою світлового індикатора, коли в зонах, які є непомітними через зовнішні дзеркала заднього виду, з'являється автомобіль. З Renault кращі технології служать для Вашої безпеки.