• LOGAN MCV

    УНІВЕРСАЛ МОЖЛИВОСТЕЙ
    От 259 900 грн.*
    RENAULT Logan MCV
    Новый LOGAN MCV
    Новый LOGAN MCV
Оцените его дизайн

Оцените его дизайн

Внушительное и удачно организованное внутреннее пространство делает Logan MCV идеальным универсалом для большой семьи, а также для водителей, которые ищут многофункциональный вместительный автомобиль.

Испытайте мультимедиа

Испытайте мультимедиа

Базовое или опционное оборудование: магнитола с CD, MP3, USB, Bluetooth с подрулевым управлением, мультимедийная система Media Nav, круиз-контроль, климат-контроль, задний парктроник

Оцените его экономичность

Оцените его экономичность

- Дизельный двигатель с низким расходом топлива: 4,5 л / 100 км (в смешанном цикле) - Возможность использования АИ-92 для бензинового двигателя

alt
Віртуальний шоу-рум Logan MCV

Інформація, що вказана на сайті, може відрізнятись від актуальної. Для отримання актуальної інформації щодо продукції Renault звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії Renault.

* Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою Renault Бонус, для фізичних осіб. Пропозиція діє з 10.09.2018 до 31.12.2018 на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault. Про детальні умови пропозиції, кредитування  та додаткові зобов'язання дізнайтесь на сайтах www.renault.ua, та в офіційній дилерській  мережі Renault в Україні. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р. Для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції по програмі Renault Фінанс щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.